Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialskie PKS zawiesi kursy od września. Czy czeka nas chaos?

Utworzony przez Dziki kraj, 16 sierpnia 2011 r. o 09:19
Co za dziadostwo, ta Biała Podlaska i dyrekcja PKS. Innym się opłaca, a miejscowym, nie. Paranoja, to mało powiedziane. Mecenas zarobi niezłą kasę, a brak gospodarza widać gołym okiem. Tylko do rządzenia wielu, a dzieci w zimę na przystankach będą marzły, bo pan urzędnik państwowy nie umie sobie poradzic. Chore to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko się zgadza tylko nie urzędnik państwowy a samorządowy. Konkretnie Urząd Marszałkowski w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze po odprawę w kolejce stoja brak odpowiedzialności zzyliponad stan za naszą kase dopierdla z dyrektorem PKS Biała Podlaska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
i jeszcze po odprawę w kolejce stoja brak odpowiedzialności zzyliponad stan za naszą kase dopierdla z dyrektorem PKS Biała Podlaska
Jakoś będzie zapewniają samorządowcy i ja im wierzę i wiem że każda złotówka wydana na ich pensje nie jest zmarnowana, bo zawsze jakoś jest. Wiem jak wiele zależy od mojej postawy, nie czekam na rozwój wypadków tylko szukam opon zimowych do mojego roweru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik województwa nazywa się BEATA Górka - dziennikarz na stos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, zlikwidować wszystko! Krzysztof Kononowicz na prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co płacz poniewczasie, pracownicy pks pracowali całe lata na likwidacje firmy. Pamietam jak dojeżdzałam do Lublina ze znajomymi, było nas chyba z 5 osób, nigdy nie dostaliśmy biletu, tylko zawsze kierowca mówił ze jak będzie kontrola to powie ze płaciliśmy , kierowcy byli chamscy-"panowie swiata". Jak nie dawali biletów, to mogli mówić że nie ma pasażerów, pieniądze szły do kieszeni, a firma pomału podupadała, likwidowano kolejne trasy bo były nierentowne. jak mogły być rentowne jak dochody szły do prywatnych kieszeni kierowców. Często kierowca nie zajeżdżał do mniejszych miejscowości i miał dodatkowe paliwo. Panowie kierowcy trochę za późno na płacz, rozkradliscie firmę, pomogliście w jej upadku, byliscie niemili, miejcie teraz pretensje do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzyk napisał:
po co płacz poniewczasie, pracownicy pks pracowali całe lata na likwidacje firmy. Pamietam jak dojeżdzałam do Lublina ze znajomymi, było nas chyba z 5 osób, nigdy nie dostaliśmy biletu, tylko zawsze kierowca mówił ze jak będzie kontrola to powie ze płaciliśmy , kierowcy byli chamscy-"panowie swiata". Jak nie dawali biletów, to mogli mówić że nie ma pasażerów, pieniądze szły do kieszeni, a firma pomału podupadała, likwidowano kolejne trasy bo były nierentowne. jak mogły być rentowne jak dochody szły do prywatnych kieszeni kierowców. Często kierowca nie zajeżdżał do mniejszych miejscowości i miał dodatkowe paliwo. Panowie kierowcy trochę za późno na płacz, rozkradliscie firmę, pomogliście w jej upadku, byliscie niemili, miejcie teraz pretensje do siebie
I masz odwagę się do tego przyznac? Nie wstyd ci? A gdzie bylo pismo - niech ci bedzie nawet anonimowe - do dyrekcji PKS z podaniem daty, kursu nr rej pojazdu i ewentualnie opisu kierowcy? Dziwi mnie ludzka biernosc: chcieliby miec uczciwe spoleczenstwo, a sami pomagaja w kradziezy. Chyba nie bylas dzieckiem jezdzac do Lublina, tylko dorosla osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
I masz odwagę się do tego przyznac? Nie wstyd ci? A gdzie bylo pismo - niech ci bedzie nawet anonimowe - do dyrekcji PKS z podaniem daty, kursu nr rej pojazdu i ewentualnie opisu kierowcy? Dziwi mnie ludzka biernosc: chcieliby miec uczciwe spoleczenstwo, a sami pomagaja w kradziezy. Chyba nie bylas dzieckiem jezdzac do Lublina, tylko dorosla osoba?
Chcesz zbawiać świat, to jedź do Afganistanu. Potwierdzam, że PKS w Białej rozpadł się z powodu złego zarządzania, braku dyscypliny i zwyczajnej nieuczciwości i marnotrawstwa. Kiedy wszędzie jeżdżą busiki, cztery osoby wiezie Autosan z 50 miejscami. Dobrze, że się skończy ta żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afganistan zbawi sie sam, bez niczyjej pomocy. Chyba, ze jest tam ropa, to z pomoca duzego brata zbawimy go na sile. Ale swoje otoczenie powinno sie 'zbawiac', a jak ktos pomagha w kradziezy, to o co ma pozniej pretensje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garden i BP Tour won z Bialej Kto daje tym jeżdzącym trumnom, które nie płacą w naszym mieście i powiecie podatków koncesję na przewozy? To wstyd żeby miasto takie jak Biala nie miało własnej firmy przewozowej! Odpowiada za to wojewoda i marszałek wojewodztwa z rządzącej koalicji PO-PSL. Pokażmy w wyborach środkowy palec tym decydentomn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto nie prowadzi firm. firmy sa prywatne. zaloz, jak to takie proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są czyste kpiny aby przedsiębiorstwo posiadające infrastrukturę w centrum miasta nie potrafiło generować zysków. Jedynym usprawiedliwieniem tego stanu rzeczy jest nieudacznictwo kadry kierowniczej. Masowo powstające firmy przewozowe ruchają na stojąco wszelkiej maści pekaesy tkwiące jeszcze głęboko w komunizmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To są czyste kpiny aby przedsiębiorstwo posiadające infrastrukturę w centrum miasta nie potrafiło generować zysków. Jedynym usprawiedliwieniem tego stanu rzeczy jest nieudacznictwo kadry kierowniczej. Masowo powstające firmy przewozowe ruchają na stojąco wszelkiej maści pekaesy tkwiące jeszcze głęboko w komunizmie.
Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS Biała Podlaska won z Lublina! Jakim prawem PKS Biała Podlaska jeździ do Lublina, to nie jest powiat bialski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go%C5%9B%C4%87 napisał:
Masowo powstające firmy przewozowe ruchają na stojąco wszelkiej maści pekaesy tkwiące jeszcze głęboko w komunizmie.
Dlaczego akurat na stojąco? To bardziej poniżające niż np. klasycznie czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
PKS Biała Podlaska won z Lublina! Jakim prawem PKS Biała Podlaska jeździ do Lublina, to nie jest powiat bialski.
Czyli Kolego proponujesz, by do granic powiatu bialskiego jeździł PKS Biała Podlaska, później PKS Radzyń Podl. (dworzec PKS w Parczewie podlega pod Radzyń) i tak dalej...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to taka mała wieś! Oni zabili PKS gnoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Sobczak itp... POpaprańcy zgładzili bialski PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wszyscy przyłożyli rękę do rozpadu bialskiego PKS: kierownictwo, kierowcy, klienci, samorządowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...